Вітаю Вас, Гість
Головна » Статті » Мої статті

Про стан відвідування учнями школи Додаток 24
Додаток 24

Додаток 24

Аналітичні матеріали


Ревнівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів

Бориспільської районної ради Київської області


НАКАЗ


08.11.2011 № 162 - О

Про стан відвідування учнями школи


Відповідно до Закону України ,, Про освіту” та з метою забезпечення конституційного права громадян на здобуття повної загальної середньої освіти та вдосконалення постійного контролю за охопленням навчання і виховання дітей і підлітків шкільного віку, в школі здійснюється контроль за відвідуванням учнями школи. Класні керівники у класних журналах заповнюють щодня сторінку обліку відвідування учнями уроків, підбиваючи підсумки відвідування школи кожного семестру. Крім, того у школі в кожному класі ведуться зошити, в яких старости класів відмічають відсутніх по кожному уроці.

Періодично у школі проводяться рейди, під час яких виявляють учнів, які систематично запізнюються на уроки або відсутні 1-2 уроки без поважних причин.

Аналіз стану відвідування учнями школи свідчить про те, що школярі початкових класів в основному систематично відвідують школу, наявні пропуски підтверджені довідками про хворобу, або поясненням батьків про причину відсутності дитини на заняттях.

В 5-11 класах класні керівники постійно тримають на контролі питання відвідування учнями школи. Аналіз даного питання свідчить про те, що більшість учнів школи систематично відвідують заняття, пропуски бувають лише по хворобі чи з поважних причин. Разом з тим окремі школярі прогулюють заняття: Марков Ю. (9 клас), Шульга Є. ( 7 клас), Шульга Д., Комісаренко О. (8 клас), Романюк А. (11 клас). Систематично пропускають уроки та запізнюються учні 11А класу. З цими учнями та їх батьками систематично проводяться роз’яснювальні бесіди про неприпустимість безпричинних пропусків уроків класними керівникаами, були звернення школи до опікунської ради при Ревненській сільській раді та до районної комісії в справах неповнолітніх. Пттання розглядалося на засіданні ради з профілактики правопорушень. Але всі ці заходи дають лише тимчасовий результат.

Слід відмітити, що не всі класні керівники відповідально ставляться до організації контролю за відвідуванням учнями школи по класах. Так, до цього часу не подана узагальнююча інформація про відвідування школи учнями 2 класу (кл.керівник Вовк С.П.), 7 класу (кл.керівник Розумна С.І.).

На підставі вищесказаного

Н А К А З У Ю :

1.Класним керівникам 1 – 11 класів, учителям-предметникам :

1.1.Забезпечити постійний контроль за охопленням навчання учнів та їх відвідуванням навчальних занять;

1.2.Активно застосовувати різноманітні форми підвищення мотивації учнів до навчання;

1.3. На кожному уроці контролювати відвідування учнями навчальних занять ;

1.4.У кожному конкретному випадку відсутності учнів на заняттях невідкладно з’ясовувати причини, встановлювати місце перебування дитини, інформувати батьків.

1.5.У випадку, якщо учень систематично або тривалий час не відвідує школу без поважних причин, залучати до роботи з ним раду з профілактики правопорушень, а у разі необхідності – комісію в справах неповнолітніх чи кримінальну міліцію у справах неповнолітніх.

1.6.Активно використовувати педагогічний потенціал батьківських комітетів та громадських організацій для впливу на учнів, які без поважних причин пропускають навчальні заняття.

2.Атестаційній комісії, призначеній наказом по школі № 127-о від 11.09.2011 р при атестації вчителів-предметників та класних керівників враховувати стан відвідування учнями навчальних занять, які проводять ці учителі.

3.Вказати класному керівнику 1 класу Вовк С.П. та класному керівнику Розумній С.І. на несвоєчасне інформування про стан відвідування учнями навчальних занять.

4.Контроль за виконанням наказу покласти на заступника директора з навчально-виховної роботи Бортнік М.І.Директор школи В.І.Білощицька


Категорія: Мої статті | Додав: robik99 (01.01.2013)
Переглядів: 10977 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]