Вітаю Вас, Гість
Головна » Статті » Мої статті

Про підсумки проведення тижня правознавства Додаток 24а
Ревнівська загальноосвітня школа І - III ступенів

Ревнівська загальноосвітня школа І - III ступенів

Бориспільська районна рада Київської області


Н А К А З

      1. 176 – О

Про підсумки проведення

тижня правознавства

Згідно з річним планом роботи школи, з метою розширення кругозору учнів, вміння працювати з правовими документами, виховання поваги до правових норм, необхідності їх дотримання, було проведено з 13.12. по 17.12.2010р. декаду правових знань для учніви 1-11 класів.

Учнівським самоврядуванням «Шкільний дім» організовано бесіди з учнями початкових класів «Моя держава», «Моя столиця», «Державні символи». Учні 10-го класу Баран О., Оплачко О., Шишак А. в ігровій формі пояснили значимість правових понять молодшим школярам.

Для учнів 5-8 класів вчителями правознавства проведено бесіди «Чому існують закони?» та «Бережи честь з молоду» (вчитель Розумна С.І.), а бесіда з учнями 9А та 9Б класів «Великий дім держава, порядок в нім - Закон», організовано на знання законів з тестовими запитаннями (вчитель Білощицька В.І.).

Диспут серед учнів 8-11 класів «Якби я був народним депутатом» показав обізнаність старшокласників в політичних подіях, що відбуваються в державі. Слід відмітити найактивніших учасників диспуту учнів Кисіля О., Левуна А., Ткаченко О.(11Б), Міненко В.(11А), Барана О., Шишак А.(10).

Анкетування серед учнів 9 класів «Моє ставлення до правопорушень» виявило, що більшість учнів негативно відносяться до осіб, які здійснюють правопорушення, хоча деякі учні вважають, що правопорушення «вияв особистості, впевненості, дорослості». Анкетовано 35 учнів.

Активно проведено правовий брейн-ринг «Закон і ми» для старшокласників. Переможцями стали учні 11Б класу Левун А., Коломієць М., Кисіль О., Коломієць А., Ткаченко О.

Протягом тижня учні відповідали на запитання вікторини «Конвенція з прав дитини», переможцем в якій стала учениця 9Б класу Лагоденко Тетяна.

Виходячи з вищесказаного

НАКАЗУЮ:

1.На нараді при директору оголосити подяку вчителям правознавства.

2.На робочій лінійці нагородити найактивніших учасників виховних заходів.

3.Учнівському самоврядуванню «Шкільний дім» висвітлити матеріали проведення предметного тижня в газеті «Шкільні новини».

4.Контроль за виконанням наказу покласти на заступника директора з виховної роботи Полях О.В.


Директор школи В.І . Білощицька

З наказом ознайомлені: О.В.Полях

С.І.РозумнаКатегорія: Мої статті | Додав: robik99 (01.01.2013)
Переглядів: 2250 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]