Вітаю Вас, Гість
Головна » Статті » Мої статті

Про підсумки моніторингу рівня вихованості учнів Додаток 24г

Ревнівська загальноосвітня школа І - III ступенів

Бориспільська районна рада Київської області

Н А К А З

28.03.2011 № 50 – О

Про підсумки моніторингу

рівня вихованості учнів

В 2011 було проведено моніторинг рівня виховано­сті учнів 1 - 11-х класів школи за такими критеріями: ставлення до навчання; ставлення до себе; ставлення до праці; ставлення до спорту; ставлення до мистецтва, ставлення до правопорушень.

Результати моніторингу рівня вихованості учнів за 2010-2011 н. р. показали що: низький рівень вихованості в класах не виявлено, середній рівень вихованості: в 3, 4, 7, 8, 9А, 9Б класах; достатній рівень вихованості в таких класах: 5А, 5Б, 6; високий рівень вихованості в класах не виявлено (дані занесено до таблиці).

В загальному по школі середній показник становить 4,0, що свідчить про достатній рівень вихованості учнів.

Необхідно здійснювати психолого-педагогічний супровід на новий на­вчальний рік класним керівникам Вовк С.П., Бідненко Л.А., Бідненко В.М., Коваль Н.П. в таких класах: 1, 5А та 5Б, 8, де навчаються учні, що опинилися в складних життєвих ситуаціях і стоять на обліку: Невзгляденко Юрій, Ткач Алла, Бородовська Валерія, Батушкіна Юлія.

Посилити увагу до учнів Молчана Івана, Шкурка Олександра (2кл.), Гайдара Олексія (4), Пестерєва Романа, Самойленка Богдана, Чечка Дениса (5А) схильних до девіантної поведінки та Маркова Юрія (8), що стоїть на внутрішкільному обліку. На обліку в КМСН учнів школи немає. Не надходило на учнів школи скарг та заяв з боку жителів мікрорайону школи.

 

Виходячи з вищесказаного

НАКАЗУЮ:


1.Заступнику директора з виховної роботи Полях О.В.:

1.1. Продовжити вдосконалення системи виховної роботи з метою підвищення рівня вихо­ваності школярів. (Протягом нового навчального року).

1.2. Спрямувати роботу учнівського самоврядування «Шкільний дім» на організацію дозвілля школярів та залучення дітей схильних до девіантної поведінки до участі в колективних виховних справах (до 1 вересня 2011року).

1.3. Висвітлити результати моніторингу на педагогічній раді (квітень 2011р.).

1.4.Протягом квітня – травня організувати проведення циклу годин спілкування в класах на етичні теми та правові теми (класні керівники).

2. Контроль за виконанням даного наказу покласти на заступника директора з виховної роботи О.В.Полях.

Категорія: Мої статті | Додав: robik99 (01.01.2013)
Переглядів: 4756 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]